Sărbătoare în Gruia! CFR își îngenunchează rivala în ultimul minut (VIDEO) - LOOKPLUS
Sărbătoare în Gruia! CFR își îngenunchează rivala în ultimul minut (VIDEO)

CFR Cluj a lovit decisiv în minutul 90+4, contrar cursului jocului.

Intrat în repriza secundă, Lopes a reușit să înscrie după o fază confuză în careul advers. Fundașii Universității s-au întrecut în stângăcii, iar ”feroviarii” au profitat din plin de erorile oaspeților. CFR câștigă astfel duelul cu rivala din oraș, scor 1-0.

29 septembrie 2014

7 comentarii la acest articol To “Sărbătoare în Gruia! CFR își îngenunchează rivala în ultimul minut (VIDEO)”

1. A doua oara dupa meciul din Giulesti,comentatorul in momentele de final spune>Ogararu scapa cu fata curata<faza care urmeaza U primeste gol si pierde,sa-ti traiasca familia meseriasule !!! Pe viitor va rog exprimati-va opiniile dupa fluierul arbitrului,asa ar fi corect ,macar din superstitie !

2. asta e titlu dupa un meci in care echipa fantoma din deal a jucat cu un om in plus?:))
    se vede din scrisul vostru ca va luati banii de la marele chel.

• pai,de. dupa ce unii au luat gunoaiele orasului, ce era sa faca chelu? vreo 3 televiziuni din banii carora traiti si voi ma. din banii cei primiti de la chelu traiti(inca, caci nu mai aveti mult) nu din banii lui waltbucsa gunoier cu autorizatie.

3. Cum adica contrar cursului jocului? 80 de minute se aflau aproape de careul gUnoierilor, ocazii ratate pe banda rulanta…
    Doar nu un 0-3 era echitabil?